| anonim_4396 a întrebat:

Off, imi doresc asa de mult sa ajut o persoana de aici dar nu stiu cum, ea se simte de multe ori singura si nefericita si stiu ca as putea s-o ajut sa nu se mai simta asa deoarece si eu am trait de multe ori prin aceste stari dar nu stiu cum sa-i vorbesc ca sa nu creada in primul rand altceva, eu imi doresc doar s-o ajut si sa vada in mine un prieten adevarat, nimic mai mult chiar daca poate nu ma credeti... daca puteti sa-mi dati niste sfaturi...va multumesc

1 răspuns:
| DrViorel a răspuns:

Inteleg ce anume doresti tu, dar in primul rand ea acum are nevoie de putin timp sa reflecte asupra lucrurilor, tu poti sa incepi sa ii spui treptat cate un lucru dulce, glumesti putin, nu prea mult, cate putin si apoi ii spui direct cea ce vrei, fara ocolisuri, fara gen,, Stiu ca tu crezi ca eu ma joc sau glumesc, dar eu...", spui direct... Succes si o zi buna!