| anonim_4396 a întrebat:

Ok, asta e absurdă ca întrebare. De ce, DOAR noaptea, când e liniște în casă, începe sa troznească mobila, televizorul și ușile?! WHYYYYYYY!? laughing)

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Trosnesc mereu din diverse motive, in special de la modificarea temperaturii, dar le auzi doar cand e liniste.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Trosnesc si ziua, dar ziua nu stai in liniste sa le auzi pe toate, cel putin eu ascult muzica non-stop.

| Justme1997 a răspuns:

Si de ce se aude mult mai tare dupa ce te-ai uitat la filme horror laughing

| PandaaPanda a răspuns (pentru Justme1997):

Chiar ma întrebam. Dar oare cine ma pune pe mine sa ma uit aproape seara de seara la asa cevaaaaa?

| PandaaPanda a răspuns (pentru anonim_4396):

Este ora 00.05, nu e cazul?