| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a întrebat:

Pantera Roz este mascul sau femela ? Motivati.

7 răspunsuri:
| KevinAnthony a răspuns:

Este mascul şi e mândru că e roz, iar asta nu-l împiedică să fie cât se poate de masculin și încrezător.

| ItachiUchiha a răspuns:

Pantera Roz e baiat deoarece culoarea roz ii da spect de femeie dar nu e femeie fiindca el nu face activitati de femei l-ai vazut vreodata cu o geanta pe umar, cu codite si cu bratari si margele daca avea ceva din toate astea era fata dar dupa cum prezinta circumstantele e baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod cert este mascul. De ce zic asta:
1. In unele filme dormea in aceiasi camera cu mustaciosul, in paturi separate... nu cred ca e sora-sa, ca prea era nervos mustaciosul pe ea.
2. In alte desene, se pricepea la dinamita. Unde ai vazut tu pitzi cu trotil in poseta, in afara cecenelor alea de arunca in aer chestii prin Moscova?
3. In alte filme conducea utilaje grele, gen buldozer. OK, si eu am vazut filmul ala cu Charlize Theron de incerca sa conduca buldozere in mina aia din Alaska, dar viata bate filmul!
4. Nu prea vorbea. Ori stim cu toti ca damele... bine, bine, tac si eu.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm explică (pentru anonim_4396):

Apreciez ca te-ai oprit la timp laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Cel mai mult am iubit la pantera roz imaginatia aia deosebita a scenaristilor, cand decupeaza cate o gaura neagra si trece pantera prin ea, in partea ailalta rolling on the floor. Am incercat si eu odata, am lipit un poster cu o canalizare fara capac pe strada, sa vad ce fac soferii. Moama, ce frane, ce derapaje!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm explică (pentru anonim_4396):

Ah, dupa imaginatia de care dai dovada, tind sa cred ca nepotii tai se vor uita la pantera roz "stalcit" cu happy tree friends.

| Robertyz a răspuns:

Deci dupa moaca, este barbat.De ce? Habar nu am.Fac si eu legatura cu filmul Pantera Roz care a fost prea amuzant.Nu au nicio legatura, dar meh...pantera roz cred ca este barbat laughing