| YeooHbk a întrebat:

Pe ce ai prefera sa cheltui banii, pe lucruri materiale sau pe experiente?! De ce?!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe cărți.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Musique):

Idem. Dar şi pe haine.

| BiuL a răspuns:

Si si!

| RAY a răspuns:

Pe nimic, banii trebuie stransi nu cheltuiti

| oprescudorin11 a răspuns:

As cheltui pe experiente, 'lucrurile' le am (cat imi trebuie-deja ma plictisesc de ele).

| Mayar a răspuns:

Pe lucuri absolut necesare, iar mai apoi le lucruri pe care le doresc cu ardoare.
Asa ca depinde, vreau si de una si de alta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pe lucuri materiale in pnm, ca doar nu cumperi experiente.
Nu te duci la magazin si zici " vreau si eu un kilogram de experiente".

| Sociopat a răspuns:

Lucruri materiale. Experienta o dobandesti pe gratis facand stagiatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lucruri materiale, lucruri utile.Dar nici o vacanță n-ar strica.

| Syndre a răspuns:

Pe amândouă.