| Sayah a întrebat:

Pe ce siteuri as putea gasi chestii tari despre anime, recomandari legate de animeuri pe care leas putea viziona rezumta etc.deocamdata sunt interesata de naruto dar vreau si sugestii multumesc!(stiu deja despre siteul >DeviantArt)

2 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Dai un search pe google pentru fan club Yu Yu Hakusho.Mie unu mi-au placut la nebunie desenele astea

| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/