| cristiyana a întrebat:

Plz.am nevoie de cateva sfaturi. m-am certat cu prietenul meu...(i-am dat papucii) si ink il iubesc... mi-a zis ca ma iubeste si dc imi bat joc de el si il fac sa sufere si i-am zis ca si eu il iubesc dar trebuia sa fac asta ca nu mai mergea. vb cu el la tel in fiecare zi si imi zice ca ma iubeste si ii e dor de mine si la fel ii zic si eu.ne intelegem mai bine ca inainte dar el zice ca nu se impak cu mine pana nu ma fac fata cuminte. ma minte ca si-a facut prietena ca sa ma oftice apoi recunoaste ca e singur si nu poate st cu alta daca ma iubeste pe mine.nu stiu ce sa fac sa-i zic sa ne impakm sau sa vorbim tot asa siropos dar sa nu ne impakm chiar acum. ce sa fac help me :*:*:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca este o prietenie la distanta, nu? Daca e asa, sfatul meu e sa renunti.Baieti sunt destui chiar sub nasul tau dar nu-i vezi pentru ca esti prinsa de acaeasta iubire inexistenta.

| cristiyana explică:

Nu e la distanta... dar daca ne-am despartit nu ne-am mai vazut.atata tot