| Eireann a întrebat:

Povestiti un gest frumos facut de cineva pentru voi. O sa dau un exemplu: in urma cu cativa ani locuiam la bloc si un fost iubit a schimbat becul de pe scara blocului fiindca ii povestisem ca nu ma simt in siguranta pe intuneruc. Nu i-am cerut eu sa schimbe becul dar am apreciat foarte tare ca s-a gandit.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eram in pat credeam ca sunt răcit, dar aveam meningită, daca nu ma trezea eram mort

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O jună de 30 de ani mi-a spus că sunt frumos, fără să o plătesc pentru asta.