| Criiss16 a întrebat:

Preferati apa plata sau apa minerala? Care este mai buna?straight face

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bună.
Prefer asta din fantana sau de la izvor
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Holsten nefiltrata, si mai buna si mai sanatoasa!winking

| Puiutz a răspuns:

Eu de obicei beau apa platabig grin. la bunicii mi la tara. este o apa asa buna.si curatalove struck. de obicei aducem de acolohappy. e chiar foarte bunbig grin. bine imi place si cea minerala. tusnad.sau izvorul minunilor:d. dar mai rar.

Hugs>big grin

| Puiutz a răspuns:

Mei*.
foarte buna*.
deci chiar scuze:-s.sunt cam obositablushing.

| Puiutz a răspuns:

Apropo. de intrebarelaughing. ma uitam la vacanta mare. si era acolo o blonda.care facea mai pe prostutzalaughing). si face. " Doresti. apa planta. sau minerala?" laughing)).planta auzi`rolling on the floor. a fost tare episodu`laughing.

| JustMeFlory a răspuns:

Apa plata.Asta imi tine de setehappy

| sorin a răspuns:

Prefer spritul

| crisS a răspuns:

Prefer apa minerala happy

| yuli10 a răspuns:

Cine bea apa in adolescenta... COLA! tongue

| viki a răspuns:

Eu prefer apa plata, pentru ca apa minerala imi da stari de balonare.straight face

| snepy a răspuns:

Buna
eu prefer apa plata pentru ca este cea mai buna pentru sanatate
apa minerala nu face bine la stomac si in plus nu iti tine de sete pentru ca acizii iti provoaca mai multa sete exact ca la sucurile acidulate happy
O apa plata, o viata sanatoasa

| frida0purple a răspuns:

Apa plata este mai sanatoasa, deoarece apa minerala slabeste smaltul dintilor... mie-mi plac amandoua big grin

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Apa plata...love struck

| annda a răspuns:

Plata in ambele cazuri big grin

| spiritul a răspuns:

Apa tare

| damav a răspuns:

Apa plata. Cea minerala nu numai ca baloneaza dar are mai multe saruri care se depun la rinichi, mai ales pe un teren sensibil

| cery a răspuns:

Colasmug

| JayLeno a răspuns:

Prefer minerala...mai sanatosa este apa plata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Apa plată, cea minerală produce balonare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cea minerala imi place mai mult, mai ales daca e rece.
"perla harghitei" e preferata mea happy
dar cea plata e mai sanatoasa...cu lamaie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minerala, dar o agit pana ies bulele si fac din ea apa plata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer apa minerala...nu stiu dar daca beau apa plata parca nu imi trece setea.