| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu zicea odata ca ii zice lui Putin nu stiu ce sau ca rusul daca trece tancul peste el se ridica si merge mai departe, o ruda de-a lui care are functie mare in armata a lucrat in garda lui Ceausescu avea si ala nu stiu ce legatura cu rusii. Am vorbit cu o femeie care il cunostea si mi-a zis sa nu ii scriu nici o jignire prin SMS sau WhatsApp etc.A zis femeia asta sa il sun si sa-l jignesc la telefon daca vreau sa fac asta. Am sunat-o sa mai vorbesc cu ea dar cred ca m-a blocat sau si-a schimbat numarul de telefon.De ce a zis sa nu-i scriu nici o jignire?

3 răspunsuri:
| Pati2500c a răspuns:

Femeia aia cred ca avea ceva probleme. Daca ar fi sa ii scrii o jignire pe wapp sau sms e acelasi lucru cu al suna deci ti ai asuma acelasi risc daca ar fi sa te gaseasca laughing pana la urma nu esti singurul care il jignesti, dar nu inteleg ce ai cu el. Am 2 intrebari : 1. De unde ai tu numarul lui Putin si 2. De ce vrei sa il jignesti

| anonim_4396 explică (pentru Pati2500c):

Daca vreau sa-l jignesc pe prietenul meu nu pe Putin.

| Pati2500c a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu l jigni si gata happy