| AlexandraColar a întrebat:

Hei! Ă daca mi au nlocat cei de la Telekom cartela, mai pot face ceva? Nu este chiar NIMIC? m-a sunat azi cineva si cica zicea ca numarul a fost blocat... FUNDA

1 răspuns:
| FlappyXXX a răspuns:

Depinde din ce motiv ți-a fost blocată.
Spre exemplu și eu am avut cosmote 4 ani, apoi se schimbase in telekom si imi luasem si o cartelă Orange si le țineam pe amandouă doar că o încărcam doar pe cea de Orange, după un an de zile mi-au luat semnalul de la cartela telekom, aveam numere salvate, le am și acum, doar ca nu mai puteam sa fiu sunat și să încarc cartela, apoi am fost la ea ei si mi-au spus ca numarul mi-a fost luat si nu il mai pot recupera. Cel mai probabil au dat deja numarul altcuiva.
Deci mai ok ar fi să mergi la ei și să îi întrebi, să verifice ei, în caz contrar schimbi numărul, altă cartelă în loc. big grin