| chiftelutacrocanta a întrebat:

Privind omul printr-un vizor medicinal incepe sa imi fie sila,nu stiu,omul e format din carne si sange si oase,nu vreau sa ma izbesc de carne,ce sa fac sa nu vad omul prin vizor medicinal,in special pe barbati,vad bucati de carne care se plimba prin oras,carnea pute, cum sa nu mai vad asta?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă vezi omul din punct de vedere medical trebuie să îl înțelegi, cum am zis înainte ceea ce tu nu faci.
Eu de exemplu mi-aș dori pe cineva pe care să înțeleg din toate punctele de vedere, și cu bune și cu rele iar până la urmă majoritatea să devină bune.

| K0sti a răspuns:

Culca-te!

| CuriousStuff a răspuns:

Prin vizor MEDICAL omul e un mozaic de organe si sisteme care functioneaza in deplina armonie... Dar ca sa vezi omul prin vizor medical iti trebuie studii in domeniu, asa ca prima data fa-le, si apoi incearca sa vezi, pana atunci uita-te la oameni cum se uita fiecare, ca un intreg, nu ca parti separate.

Răspuns utilizator avertizat
| NotMyFault a răspuns:

Logic. Cum sa nu puti, doar esti o chiftea, facuta din carne?