| Alexander_1900 a întrebat:

PROPUNERE: Nu credeti ca ar fi mai bine ca intrebarile puse de fete ( respectiv intime, exclusiv pentru genul feminin ) sa fie postate intr-o categorie cu accesul interzis utilizatoriilor de gen masculin sau eventual cand se pune o intrebare utilizatorul sa aiba o optiune a carei scop sa fie alegere intrebari puse 1. Doar pe genul masculin; 2. Doar pentru genul feminin. 3. Si pentru masculin si pentru feminin. Asa intrebarile or sa fie mai deschise cand vine vorba de probleme intime, etc. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, bineinteles. Nu exista intrebari prea intime ca sa le citeasca baietii, dar pe care le poti posta aici. Daca te referi la intrebari legate de boli genitale si menstruatie, baietii stiu lucruri din astea si e si normal sa stie. Numai fetele prostute se dau "sfinte" ca si cum baietii ar fi batuti in cap (sigur, exista si o categorie mica de baieti batuti in cap, dar poate se destupa si ei cu ocazia asta).

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt un user ca si tine, nu detin absolut nimic pe acest site si nu stabilesc absolut nici o conduita.

| Alexander_1900 explică:

Aveti dreptate, dvs. detineti proiectul, il cunoasteti si ii stiti in totalitate rostul. Imi pare rau pentru intrebare, raman de acord cu dvs.

| Alexander_1900 explică:

Ups. imi pare rau pentru confuzie, am observat ca detineti foarte multe fundite, iar rangul detinut respectiv "userul anului" mi-a atras atentia. Inca odata imi pare rau pentru confuzia facuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte buna propunerea ta, imi place!

| mariatomescu a răspuns:

Sunt de acord cu tine!