| ellene a întrebat:

Pt cei ce locuiesc la partier (sau chiar la casa)...nu va e frica? Aveti gratii sau sunt de prost gust.gen " inchisoare"? happy

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Daca stai la parter, sigur ai diferite surprize de la multi tampiti, nu trebuie sa ai o tigaie la indemana ci chiar oala de noapte, ca sa simta din plin botezul continutului respectiv.
Serios, in aceste conditii trebuie sa te protejezi intr-un fel de raufacatori, fie ca e gen inchisoare sau nu, siguranta sa ai.

4 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Stau la casa! Frica in casa mea? Poate glumesti. Gratii? In nici un caz, in casa la mine nu mi-e frica de nimic.

| Zâmbărici a răspuns:

Eu stau la parter si da e cam nasol dar noah... odata m-am trezit cu niste batai in geam laughinglaughinglaughing...asta e daca stai la parter trebuie sa ai o tigaie prin apropierelaughinglaughinglaughingrolling on the floor

| mikiscence a răspuns:

Am locuit la parter si aveam gratii... e cam stresant...nu se stie niciodata ce vizitatori ai.laughingdar aveam si un atu... aveam un prieten .si mama nu ma lasa niciodata afara...(asta cand eram mica. aveam 16 ani)si el venea seara la geam la camera mea si mai vorbeam asa pana pe la 3 dimineatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc la casa, si aici si in tara... dar nu am avut probleme...aici am "persiane"un fel de geamuri din fier, un geam mare antiglont si 2 usi blidatelaughingarsenal nu asalaughingdaca ai uitat cheia in casa... daca am inchis tot si am uitat cheia...plang pe langa usalaughing