| Elena1234456 a întrebat:

Referitor la intrebarea de azi din Oracol. De ce credeti ca oamenii nu prea citesc bloguri?

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Oamenii nu prea citesc în general.

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

N-au timp, ori se gandesc ca cine o mai fi si ala/aia si ce tampenii mai scriu

| Wøodenpints a răspuns:

Majoritatea blogurilor sunt un gunoi.
Si trebuie să fii un om extrem de trist să nu altceva mai bun de citit în afară de bloguri.

| prisacarul56 a răspuns:

Pai blogurile sant o prelungire a societatii in care traim, mai ai chef de ele cand ajungi acasa?

| dominic90demy a răspuns:

Citesc doar daca au nevoie de ceva.Sincer,mi se pare o pierdere de timpyawn...plus ca undele mai si abereaza.