| TearsOfBlood a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa fie bine. Sunt a 8a si stiti ca mai e putin pana la examen si vreau sa intru la liceu bun si am sanse pentru ca am note bune si media 5-8 peste 9 40. Dar vreau sa fac si eu un muschi sau sa ma duc la karate sau la sala ca sa pot sa ma apar si eu mai bine si cand ma supara cineva sa am mai mult tupeu sa ma iau de el. Si plus ca vreau sa imi fac si o prietena la liceu.
Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru arte marțiale, judo, aikido.
Pentru prietenă, învață poeziile de dragoste scrise de Eminescu pe de rost.