| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Dintii persoanelor publice sunt din portelan sau au implanturi dentare? ..adica vreau sa spun ca ii au albi si perfecti..nu cred ca sunt dintii lor naturalihappy.dau funda^^

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Au lucrari de mii de euro aia,doar de-aia isi permit.
Am vazut si tipe/tipi cu dintii albi dar nu perfecti(putini strambi, strungareata, etc), persoane publice-semn ca isi facusera detartaje, albire profesionala.Dar sunt multe tipe care au implanturi dentare...gen Bianca Dragusanu, au dantura refacuta de la masele incolo.

| darrio2007 a răspuns:

La banii lor isi pot permite un tratament dentar.

| LittleMønster a răspuns:

Sunt naturali, dar gandeste-te ca au o chipa de stilisti care sa-i faca sa arate perfect si merg la tot felul de saloane regulat.