| silvia234 a întrebat:

Sall, TPU exista fantome?

Răspuns Câştigător
| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Oarecum exista, am trait pe pielea mea : ii faceam cafea mamei, am pus-o pe mijlocul mesei, iar apoi a cazut pe podea. Un ghiveci cu flori ( mic ) a cazut, fara ca nimeni sa fie acolo, la mine in casa si s-au mai intamplat.

Fantomele exista. Ele sunt suflete care nu si-au gasit locul intre Pamant si Rai/Iad si isi cauta razbunarea.

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru Îngheţatăăă3310):

Hmm... Daca ma gandesc asa mi s-a intamplat si mie c:. Doar ca eu eram la etaj iar mama la parter facea ceva de mancare. (Eram singuri acasa). Ea a pus oala cum mancare exact pe mijlocul mesei si s-a dus pana in camera.
Dupa in casa s-a auzit un zgomot si cand s-a dus mama sa verifice in bucatarie ce s-a intamplat, oala cu mancare era pe jos straight face. Mno stiu ca e foarte ciudat. Mi s-au mai intamplat chestii d-astea si mie happy

| Olivia2002 a răspuns (pentru Îngheţatăăă3310):

:-s

11 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Iti spun cat se poate de serios si pentru ca sa nu-ti stric buna dispozitie: nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Northern a răspuns:

Ai greșit categoria.

| silvia234 explică (pentru Northern):

Mda stiu

| silvia234 explică (pentru Northern):

Mda mi-am dat seama, da nu-i nimic

| ZigZagMTFK a răspuns:

Asa exista si maimute zburatoare care dau besini roz si scuipa ciment.

| silvia234 explică:

Problema este ca la tv am vazut fata aia cu fantoma de la Iasi, sa pozat in oglinde in rochie de mireasa si a aparut in poza o fantoma

| Anastasia83675 a răspuns:

Pai,da! exista ele sunt oameni care:au o,, afacere" cu o alta persoana, oameni rămași pe pământ, etc.eu când eram mai mica am chemat o colega la mine, eu si ea am văzut o persoana încețoșata care păreaca pleacă, așa ca si cum mama ta te-ar verifica si ar pleca, eu cred ca era unchiul meu, el e...mort.Dar nu stiu daca era el.