| MrHello a întrebat:

Acum 1 ora am fost la magazin si un betivan de vreo 30 de ani scund se uita urat la mine, m-am uitat si eu la el pentru 2 secunde. Cand am iesit, acel tigan era cu inca 2 copii mai mici, de 10 ani zic eu. Am plecat incet, am observat ca ma urmareau. am incercat intr-un fel sa-i incurc, dar tot ma urmareau. am stat pe loc pentru 5 min cand au ajuns in fata mea si m-au injurat de toti mortii. ala mare m-a intrebat daca vreau bataie impingandu-ma, i-am zis daca mai pui mana odata pe mine te termin.au sarit toti 3, bineinteles m-au pus pe jos, dar m-am enervat si i-am batut pe toti 3, aia 2 mici au fugit si betivanul o cazut pe jos. am alergat acasa. ce sa fac in viitor?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Echipeazate cu o bata de basketball sa le rupi mandibula daca mai au chef de lectii ale vietii, imputitii

suntserios
| suntserios a răspuns:

I ai batut pe toti cu o singura mana ca in cealalta tineai sacosa de la magazin nu?

| LePotato a răspuns:

Ceva pute aici

| Divy a răspuns:

Era mai bine să-i ignori nu e bine să te încurci cu ei.

Da fain că le-ai dat la pateu rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| sykaTHEoNe a răspuns:

Batei si ia si gasca cu tine