| Sergiuilies a întrebat:

Salut! Am o intrebare pentru voi, soti, sotii sau intr-un alt fel relatie... aveti si voi iritarea asta: sotia nu se joaca, nu este interesata de explorarea si reactia penisului vostru?
Un scurt comentariu in explicarea dilemei mele. Atunci cand in momentele voastre de intimitate stati in pat, va doriti ca sotia sa isi intinda degetele si sa se joace cu bijuriile familiei? Cu capul vostru decident. Faceti asta, voi sotii ori prietene? Pe amante nu le intreb, fac ele mai multe.
Sotia mea pur si simplu nu are acest interes. Iar mai tare ma irita asteptatea, imi place sa se joace usor cu unghia in zona inghinala, sa isi treaca mana peste boxeri, sa ii dea la o parte si apoi sa exploreze... doar ca se opreste la trecutul mainii peste textila. Iar in rarele ocazii cand se intalmpla sa ii dea la o parte sau chiar sa imi recomanda sa ii dau jos, se opreste cand este mai placut. Iar sa il simt flasc dupa ce fusese in starea lui cea mai deplina ma supara tare. Dupa cateva zeci de secunde incepe sa ma mangaie pe buric sau in alte zone neinteresante,.s-a.m.d.
Aveti si voi iritaterea asta? Sau sunteti sursa ei happy

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu are starea potrivita, incearca sa incepi tu primul, daca devine mai excitata e posibil sa duca lucrurile mai departe, si pe langa asta, comunica, de ce nu ii spui exact ce ai scris aici, doar asta iti doresti nu? Nu o lasa sa ghiceasca, spune-i exact ce iti doresti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa stii ca exista femei carora nu le place penisul, desi le place sexul.
Probabil din categoria aia este sotia ta.
Ar putea avea o scarba fata de 'organ', cum multe au.
Nu cunosc rezolvari, poate doar sa o mai lasi nefu... Pana cand munceste ca sa-ti atraga atentia.
Exista femei care stiu sa foloseasca instrumentul, si stiu sa mentina o erectie, dar din pacate, alea nu prea sunt de familie laughing