| 29ssy a întrebat:

Salut. Am o mica mare problemă și vreau să știu dacă cineva a mai plătit asa ceva înainte. M-am pus să mă culc acum câteva ore. Totuși, am avut un vis destul de normal dar m-am trezit brusc. M-am uitat pe geamul de afara și am ametit puțin. După aceea, m-am pus pe burta înapoi la culcare. Când am intrat în "lumea viselor" era exact ca și cum era camera mea și eram in patul meu in aceeași poziție doar că auzeam un bâzâit aproape de ureche și nu puteam să mă mișc. După câteva secunde, m-am trezit brusc și m-am dus sa mă spăl pe fata. Am decis să ma duc înapoi la culcare, dar când să închid ochii, am auzit sunetul ăla din nou și a început să mă doară urechile foarte tare. Tind să menționez că am 13 ani big grin. Am făcut un mesaj atât de mare doar pentru a va întreba dacă ați pățit macar unul dintre voi așa ceva. Îmi este frica să mă pun înapoi la somn și am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti bati joc de somnul de noapte si te culci dimineata, este normal ca creierul tau sa dea rateuri si sa-ti dea stari de lesin, ameteli, dureri de cap, stari de confuzie samd.
Tine-o tot asa si vei ajunge la spital, pentru ca nu-i normal sa nu dormi noaptea, la ora 10 seara ins pecial cand sunt hormoni vitali creierului care se mai producnumai cand dormim intre 10 seara si 2 noaptea.