| Drums a întrebat:

am o problema cu laptopul, imi apare ndeva jos in dreapta o fereastra in care spune ca e computerul meu merge foarte greu, ceva in genul(is running very low) pentru ca Local disk (Chappy e aproape full.imi spuneti va rog ce sa fac sa nu mai fie asa plin, acolo sunt numai programe din laptop. va multumesc si promit fundita.

Răspuns Câştigător
| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Dezinstalea programale care nu ti le trebuie si daca mai ai un hard tias zice sa le instalezi de acum in colo acolo, daca prin dezinstale merge tot greu, din pacate trebuie sa reinstalezi Windows daca mai ai un hard tot ce iti trebuie din C muta in celalte harduri. iar cand reinstalezi dai numai la C nu si la celalte ca sa nu iti perzi ceva[vezi ce este pe eran poate fi si din vina asta C are legatura cu ecranu poate fi fuul si atunci el si ii plin)
bafta:*
funditapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Sterge din ele(cele care nu-ti trebuie). Va fi mai bine. Daca o ti tot asa nu vei face mare lucru. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| Magnific a răspuns:

Da procesorul tau si memoria ta RAM nu sunt suficente pentru a face fata si prin urmare te anunta ca merge prost.strege unele din ele care nu iti folosesc deigur si dupa aia vezi tuwinking bafta. fundita? big grin

| Loryoficial a răspuns:

Buna. nu mai instala programele in hardul in care ai si windowsul, si dezuninstaleaza programele toate si instaleazale pe un alt hard.[100% functzioneaza]... funda?