| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de ce fetele se supara din orice, orice faci se enerveaza si nu le place incat iti intoarce spatele de ce oare? Dau funda

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu toate sunt asa.Dar probabil dacă pățești asta des și cu mai multe fete ar trebui sa vezi ce vorbești și tu, ca poate chiar spui lucuri deranjante fără sa conștientizezi.

| Holiday a răspuns:

"...incat iti intoarce spatele..."

Deoarece:

"Pe la spate, pe la spate,
Asa vor fetele, toate..."

Lasand gluma la o parte, de fapt nu prea conteaza cati se supara, ci CINE.
In al doilea rand, daca se supara si iti intoarc spate cei care ai vrea sa nu faca asta, problema nu e la ei, ci la tine.

| LordCristobal a răspuns (pentru Holiday):

Dai niste raspunsuri de induci lumea in eroare.

| Holiday a răspuns (pentru LordCristobal):

Explica ce ti se pare eronat.

| LordCristobal a răspuns (pentru Holiday):

Baiatul din topic nu are nicio problema si tu ai spus ca problema principala ar fi la el.
Personal cred ca baiatul din topic nu are nicio problema si a dat peste niste fete de proasta calitate care nu sunt de nasul lui.

| Holiday a răspuns (pentru LordCristobal):

"Baiatul din topic nu are nicio problema"

"...de ce fetele se supara din orice, orice faci se enerveaza si nu le place incat iti intoarce spatele..."

Dupa cum vezi, ARE o problema. Mai exact aceea ca fetele ii dau flit.
Sunt doua variante:
1.Isi alege el prost fetele - deci e vina lui
2. Fetele pe care le alege sunt ok, dar el nu e de ele - deci tot vina lui.

Dupa cum se vaita si dupa felul in care scrie, cel mai probabil e varianta a doua.
In alta ordine de idei, faptul ca il mangai tu, sau altii, pe cap si ii spui ca nu e vina lui, ci toate fetele care i-au dat flit sunt proaste, nu il ajuta cu absolut nimic. Va pati in continuare la fel.
Stii cum e? Cand iti da una, doua flit, hai, mai merge sa zici ca ai nimerit prost, dar cand situatia e cronica, e evident ca problema e la tine, nu la ele.

| LordCristobal a răspuns:

Nu toate fetele sunt asa dar din pacate sunt multe care au acest gen de comportament.
Procedeaza asa deoarece sunt increzute, arogante si au impresia ca totul li se cuvine si mai fac asta ca sa manipuleze barbatii si sa ii supuna vointei lor.
Nici mie nu imi place genul asta de fete care se supara din orice si vor ca sa faci totulcum zic ele.
Bine ar fi sa te feresti de acest gen de fete.