| AdRyAn_7817 a întrebat:

Am si eu un stick si am bagat pe el cu mult timp in urma niste programe pentru calculator (antivirusi, programe de filme...) si niste fisiere word. Un timp indelungat mi-a citit tot ce era pe el, iar de curand nu imi mai citeste programele cu toate ca sticul indica o memorie destul de mare (circa 1.5 GB), tinand cont ca acele fisiere word tu au mai mult de 20 MB. Cum as putea sa imi recuperez programele?

Va multumesc!

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

1- Dăi click dreapta pe el şi dăi properties şi dacă arată la spaţiu folosit (used space) 20 de mb atunci încă le mai ai pe stik...
2- Dacă stikul e gol dar merge să pui programe, poze etc... (orice fişier) atunci cineva ţi le-a şters happy

Una din două...