| floryn05 a întrebat:

as vrea sa stiu daca e normal sa-mi bata inima incet cand stau intins in pat si nu fac miscare iar cand merg imi bate mai repede e normal?

2 răspunsuri:
| BlackBlood29 a răspuns:

Salut,da este normal ca atunci cand stai sa bata mai incet si cand faci efort sa bata mai tare deoarece atunci cand faci miscare depui efort. Funda?

| Frawrr a răspuns:

Wow. Eşti un android!
Logic că e normal, deoarece atunci când alergi/mergi faci mişcare, depui efort. Iar atunci când stai în pat, stai. în pat.