| SSSkkkk a întrebat:

Salut.Care este cel mai bun browser? argumentati. funda

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Google Chrome!:X:X

deci. practiclaughing)
nu se blocheaza pc cu el, merge f bine, se descack sh mel mult mai repede... cred ca in max i minhappy
Eu il folo de aproape 3 luni sh sunt f. multunita de el:X

funda?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

De departe, Mozilla. Rapid, cu o gramada de, d-alea, add-onuri, etc etc.

| elasexygagica a răspuns:

Mozilla, cel mai tare love struck

| lala178 a răspuns:

Si eu folosesc tot Google Chrome, m-am obisnuit repede cu el...
Cel mai mult imi place ca atunci cand il deschid imi raman paginile care pe care ma uitam cand l-am inchisbig grin
Cand dai New tab iti apar paginile cele mai accesate si cele recent inchise si poti cauta pe google direct din bara de adrese...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome.Argumentele le ai la @NicoOle16 si @denisse.
P. S. :Ti-l recomans si tie, macar fa un test cu el.