| KarlaTodd a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile/fetele adolescente care poarta hijab(valul islamic) in Romania? :*

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca nu apartine religiei respective, il poate purta ca obiect vestimentar care ii place.Parerile trebuie sa ni le pastram fiecare.

| KarlaTodd explică:

Nu-mi fac reclama. intrebam doar laughing merci de raspuns oricum.

| Wøodenpints a răspuns (pentru KarlaTodd):

Nu la tine mă rfeream, tu nu ai făcut nimic. Mă refer la primul răspuns, care a băgat şi link-ul la site-ul lui neinteresant.

| KarlaTodd explică (pentru Wøodenpints):

Ah, scuze laughing abia acum am vazut ca scrie in paranteza "pentru newparts" rolling on the floor