| Andr3yCzz a întrebat:

Am un Samsung S5230 si mi-am activat internet pe el [ 150 MB ], astazi! am primit mesaj ca s`a activat netu [ + acces nelimkitat la facebook si messanger straight face ] si cand sa intru pe google sau orice site.../messanger imi zice serviciu indisponibil straight face Ce trebuie sa fac? Niste setari? Help me straight face FUNDA Mare! + Vot

Răspuns Câştigător
| adyalex97 a răspuns:

Te ajut eu cu toate ca am acelasi telefon: ady_alex97

3 răspunsuri:
| Andr3yCzz explică:

Mda...am uitat sa specific... reteaua este Orange happy

| Gentleman_2265 a răspuns:

Apelezi 444 (daca este vb de Vodafone) si urmezi pasii. Parca trebuie apasat 3 pina la retransmiterea setarilor.

| nasoubik a răspuns:

Nu merge nimic dacă nu ai computer activ pe net cu adresă de mail, messenger etc.Altfel vei plăti degeaba acces pe net de pe telefon.