| mTw a întrebat:

Salut
Cum imi pot da seama daca cineva de pe Facebook a sters mesajele pe care le-a vorbit cu mine daca ma are la block?
Funda

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți ști. Nu cred că le va șterge, chiar dacă te-a blocat.
Tu ai șterge conversațiile cu cineva, în urma unui conflict? Poate că ai face-o, dar el poate că alege să păstreaze 'amintirile' (plăcute, ori mai puțin plăcute).
Și, oricum, chatul are spațiu suficient...

| mTw explică (pentru floresdemayo):

Eu sincer, le-am sters cu cineva, si pe persoana respectiva o aveam numita altfel decat numele de pe Facebook, si automat dupa ce am sters conversatia au reaparut si numele noastre cum suntem ep Facebook, nu cum ne-am denumit noi. Acum am observat ca la aceasta persoana care m-a blocat, ne am redenumit si noi altfel si aparem cum suntem redenumiti, deci probabil nu le-a sters, tu ce zici?

| floresdemayo a răspuns (pentru mTw):

NU, nu le-a șters. E părerea mea!

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu poți să-ți dai seama. Chiar și dacă nu te-a blocat, tot nu poți vedea dacă le-a șters sau nu.