| Horciu_Anca_1998 a întrebat:

Pe facebook daca dai block, persoanei ii mai apar in continuare mesajele din noi. sau facebook-ul sterge tot ce are legatura cu mine?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, îi vor apărea în continuare, chiar dacă îl blochezi. Dialogul se păstrează. Numai dacă îți ștergi contul, ori dacă îți e blocat de cei de la FB, ele nu mai pot fi citite. Doar în acest caz, îi va apărea așa: "This message has been temporarily removed until we can verify the sender's account..."

2 răspunsuri:
| Horciu_Anca_1998 explică:

Dintre noi*