| Rovana17 a întrebat:

dacă mi-am șters contul de Facebook și nu mai există deloc, ceilalți mai au mesajele când am vorbit cu ei? Scuze de categorie, e vorba despre o plângere.

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Apare conversatia dar nu mai apari tu.

| Rovana17 explică (pentru sofisis):

Nici numele de utilizator nu mai apare? (De exemplu: Ioana Maria)

| Nemessys a răspuns (pentru Rovana17):

Nu, nu mai apare poza, nu iti mai poate vedea nimeni profilul, inloc de nume apare,, Facebook user" si mesajele (pe care le-ai scris tu), nu mai apar. Apare doar ce a scris acea persoana.