| Xenoverse a întrebat:

Eu mi-am mintit tatal ca nu a castigat biletul de 753 lei dar de fapt la castigat la pariuri.

Eu cand jucam la pariuri nu castigam niciodata un bilet, doar tatal meu a castigat doua bilete dar doar de 100 sau 200 lei si ieri cand a castigat biletul de 753 lei mi-a fost ciuda, dar meciurile le-am facut eu, ca el nu se pricepe sa faca un bilet pe net si merg eu la agentie ca sa bag biletul.

Credeti ca o sa afle cu timpul, ca l-am mintit?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Barcelonistii numai dupa furat sunt, da-i banii, oricum ii imparte cu tine, daca pentru 753 de lei iti minti tatal...e jale.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Saracule! Nici aici nu scap de tine.

| EternalTsukuyomi a răspuns:

Cred ca o sa-i spui tu, am dreptate? Banuiesc ca vrei sa faci ce e corect, macar acum, pentru a nu fi un ticalos. N-ai tu ce sa faci cu banii aia, in plus oricum ti-i va gasi.