| AllDumas a întrebat:

Salut.Eu si un prieten avem Pokemon Fire Red si il jucam pe calculator cu emulator VBA link 1.8.Am vazut pe internet ca merge sa fac schimb de pokemon doar daca pornesc doua salvari pe acelasi calculator.Acum as vrea sa stiu daca se poate face schimbul si intre doua calculatoare aflate la distanta.Please HELP!

Răspuns Câştigător
| TiMan a răspuns:

Intre doua calculatoare nu se poate...Iti trebuie doua gamecubue-uri sau pe ce se joaca respectiva versiun ca sa faci transferul de pokemoni.Merge doar cum ai spus tu de la doua unitati de emulator DIN ACELASI PC.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionutz321 a răspuns:

Da cum poti controla salvarile in acelasi timp.ca am vaz pe net ca se poate.si nu stiu cum. vreau sa fac schimb de pe una pe alta.si nu merge.la una scrie error.cum trebuie facut

| ionutz321 a răspuns:

Cum fac schimb de pokemoni de la 2 unitati emulator din acelasi pc.

| AllDumas explică:

Gata...am gasit...merge cu hamachi