| bobo_5362 a întrebat:

Mi se intampla des sa controlez oamenii cu gandul nu va imaginati... cine stie ce dar...de exemplu:Ma intorceam de la scoala si maicamea era acasa si imi ziceam in gand: "nu ma vei intreba ce am facut la scoala nu ma vei intrebare" s. a. m. d. si nu m-a intrebat sau alta mergeam cu prietena in parc si imi zic in minte "hai sa ne asezam pe banca " si ea dupa imi zice la fel... Ce parere aveti am puteri paranormale sau este doar o coincidenta, mentionez ca exemplele sunt multe! Multumesc!

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A fost numai o concidentawinkingSe mai intampla si asta big grinAm patit si eu asahappyDeci stai linistita.Nu e nimic paranormal big grinMama ta nu te-a intrebat asta pentru ca poate nu s-a gandit si prietena ta poate ca simtea nevoia sa stea pe banca asa cum vroiai si uwinking
Mai nu mai fiti rai cu fata straight faceA intrebat si ea din curiozitate.winking

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce mi-a placut raspunsul lui HepHap:)))
Ma...eu cred ca sunt coincidente...si mie mi s`a intamplat de mai multe ori sa imi zic ceva in gand si sa fie asa...uite...de exemplu la meciul de acum cateva zile am zis ca scorul va fi 2-2[steaua-cfr].si asa a fost:))...am si primit o fundita pentru asta :> :))
http://www.TPU.ro/......za-steaua/
:D: ))

HepHap
| HepHap a răspuns:

Nu e o coincidenta, e pe bune! Si eu pot sa controlez oamenii cu gandul! Chiar azi dimineata imi repetam in gand: "bobo va posta azi o intrebare aiurea pe TPU!"..."bobo va posta azi pe TPU!"...

| Klara a răspuns:

Si mie mi se intampla big grin Deseori.
Nu-i vorba de paranormal, sunt simple coincidentelaughing

| maryana5 a răspuns:

Paih daca nu o fi o coicidenta...incearca sa o folosesti in foloseul tau laughing
cand esti la scoala " va asculta pe x in locul meu.Va asculta pe x."
laughing
sau cand esti ep strda: " cumpara-mi o punga de seminte, cumpara-mi o punga de seminte " laughing
xoxo., mary peace sign

| Haydee a răspuns:

Mmmm.....sigur e doar o coincidenta deoarece poate mama ta a uitat sa te intrebe acest lucru si daca tu erai obosit/a si vroiai sa te asezi probabil si prietena ta vroia acest lucru.
Nu vreau sa-ti spulber sperantele dar nu ai puteri paranormalesad

| alle_1861 a răspuns:

Pure coincidentewinking Sau du-te la un expert, sau incearca chestii din astea care nu ar putea fi coincidentewinking

| Jupiter a răspuns:

Oricine poate face asta.

| spiritul a răspuns:

Tu esti mama omida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai povestesti, ca te iau astia sa te disece si sa vada din ce esti facut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hephap ti s-a implinit dorinta rolling on the floor