| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Stiu ca am zis ca nu o sa mai pun nici o intrebare pe site dar sunt curios sa vad ce o sa raspundeti aici.

Sa zicem ca te aflii la un restaurant anume cu cineva nu conteaza cu cine si mai in fata intr-o alta masa ar fi acolo presedintele Romaniei il vezi ca comanda ceva anume o mancare la chelner si apoi il vezi pe chelnerul ala ca ii aduce mancare dar din intamplare mancarea ii cade pe jos si chelnerul in loc sa-i ia o portie noua ii pune pe masa mancarea care a cazut pe jos fara ca presedintele sa stie ce parere ai avea despre asta? sincer acum.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Asta e din seria "Sa zicem ca te trezesti dimineata linga nevasta, insa sub cersaf e Rihanna care te suge. Ce faci?"

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru KodrutZ):

Bine i-ai zis!winking

| KodrutZ a răspuns (pentru OverlyAnnoyedAccount0):

Pai intrebarea lui e fix scenariu imposibil. Nicaieri nu vezi sa scape ospatarul mincare pe jos in sala de mese si dupa aia sa o ridice. E sf faza. Am vazut ospatarul sa dea o m*&e barmanitei cu localul plin, si dupa aia se rusina aia sa ne serveasca, eram pe jos de ris, dar de-astea cu scapat mincarea sub nasul clientilor si dupa aia servit... sa fim seriosi.

| suntserios a răspuns (pentru KodrutZ):

Tip, ce dracu sa fac. Mi a spart una casa

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Stii cine? Cum cand unde? Camere, ceva? Reclamatie la politie si astepti mult si bine dupa aia. Ti-a sutit ceva de valoare? Asigurare pe bunuri aveai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, de parca daca presedintele ar manca undeva in public nu ar fi 100 de SPPisti care sa ii verifice mancarea

| OldSoul a răspuns:

Si presedintele este tot om... Daca asta e specialitatea casei ce sa fac eu?
Oricum daca eu as fi la o masa apropiata de presedinte e imposibil ca eu sa vad si sa aud intamplarea si el nu.

| Doarunaltutilizator explică (pentru OldSoul):

Da nu cred ca am fost destul de explicit cand am formulat intrebarea.

| MistretulPufos a răspuns:

Bravo chelnerului

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Ma asteptam la un raspuns de genul asta si cine te poate contrezice?

| Innsbruck a răspuns:

Mi de pare un gest de prost-gust. Indiferent cine e persoana, e datoria ta sa il servesti corect la locul de munca.