| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 16 ani si de 4 zile ma doare putin piciorul drept de la genunchi in jos iar putin in parti jos la abdomen dar asta numai cand incordez muschi si incerc sa fac abdomene credeti ca am apendicite mam apasat pe zona acea si nu ma doare deloc totul a inceput dupa ce am facut flotari 2 zile la rand da nu am nici un simtom nu am greturi si nu ma doare in zona acea cum am spus ma doare putin cand incordez tare muschi abdominali ce credeti ca e?

5 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Ai putea sa ai hernie.Nu trebuie sa te doara neaparat apendicita decat in ultima saptamana (aproape sa se sparga).Si apendicita (ca si in cazul meu) se accentueaza cand faci un efort fizic cu care corpul tau nu este obisnuit.Si daca zici ca te doare cand incordezi muschii cresc sansele de apendicita.

Eu zic sa vizitezi un radiolog (cel care iti face radiografia) si vezi exactwinking.

Sper sa n-ai apendicita, hernie sau orice alta boala si sa fie doar o febra musculara happy.

| floryn05 a răspuns (pentru LetMeHelp):

Nu cred ca este hernie ca nu am unlata burta azi cand am incordat abdomenul nu prea ma mai durut doar foarte foarte putin la muschi dar doar uneori nu mereu

| floryn05 a răspuns:

Moare mata retardatule si famili ta da jegosi

| floryn05 a răspuns:

Cretin e tactu si mata bagatiasi p**E in gura da jeg

| floryn05 a răspuns:

Handicpata-i mata care te-a facut asa zdreanta jegoasa si imputita