| Aşş_Alex_1997 a întrebat:

Acum multa lume vorbeste despre PLANUL ASTRAL. Am tot cautat pe internet metode sau reguli de dedublare. Daca stiti voi ceva va rog sa ma ajutati.?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Meditaţie. Îţi induci corpul într-o stare de relaxare 'supremă'. Dacă vei reuşi să stai ~40 de minute fără sa te mişti şi fără să te gândeşti la nimic, vei observa rezultatele. Şi chiar dacă nu reuşeşti să întri într-o stare avansată, tot vei avea avantaje fizice şi psihice, precum mintea eliberată de stres şi chiar răni vindecate(fie ele fizice, fie morale/sufleteşti).
Succes!