| RatuscaCeaUrata a întrebat:

am incercat sa reinztalez windows 7, nu ma lasa nu imi da sa aleg partitia si imi zice ceva de Load Driver
Windows xp am incercat tot la fel imi zice Repair ii dau cand arata acolo ca mai sunt 30 si ceva de minute imi zice Installing network dupa ce bag serialu fac tot [ windows xp ] nu este formatat windowsu este acelasi
nu stiu ce are va rog ajutati`ma am keylogger in pc.
Va rog ajutati`ma
o sa mai pun intrbeari si o sa ii dau funda cui mi-a zis ce sa fac si o sa mearga o sa pun intrebari o sa raspunda si ii dau funda la 25-35 de intrebari!
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| ManeaAlex a răspuns:

Tiai facut pna la urma win7?

| RatuscaCeaUrata explică (pentru ManeaAlex):

Da. Era din cauza cd-ului :* Multumesc ca m-ai intrebat!

| ManeaAlex a răspuns (pentru RatuscaCeaUrata):

Cp... pai la asta ma gandeam si eu la cdwinking