| Dau3DMoriHD a întrebat:

BUna, am mare nevoie de ajutor rapid va rog frumos, am scos 1 windows e.rar si nu stiu cum sa instalez(adica stiu sa instalez windows doar.exe dar cu.rar nu stiu cum)ajutaima va rog frumos am incercat simplu asa am scos windosu si 2 clil pe el am ales "setup.exe"si am inceput dar cand se da restart la pc nu se ia mai departe. Daca iau disc si il pun pe el tot asa va fi..Si inca 1 inainte de a instala windowsu trebuie de formatat partitia "C"? va rog frumos am nevoie mare de ajutor

Răspuns Câştigător
| Dumitru_Guriţenco_1998 a răspuns:

Pune-l pe stick prin programa wintoflash apoi fa un restart la pc si cind se aprinde apasa ESC si acolo alege a 3-a varianta si instaleza windowsul baftă

| Dau3DMoriHD explică (pentru Dumitru_Guriţenco_1998):

A 3 varianta e cd/dvd si mai sunt flopy si hdd dupa cum tin minte nu merge nici 1 dar am facut cum ai zis tu.te rog frumos raspune am nevoie de ajutorsad

1 răspuns: