| Kuichiki a întrebat:

Am o intrebare cum as putea face banii. maica-mea nu imi da bani de buzunar. alt cumva cum poti face?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu iti da ca nu prea are.Sau i-ai dat dovada de neincredere candva. Cere-i tatalui.

| Karinakari99 a răspuns:

Te duci la vecini să le cureţi zăpada. Cere-i bunicii, nu cred că te-ar refuza.

| ForYouBaby a răspuns:

Cauta ceva de munca ma refer la bunici, vecini, unchii, spune-le ca faci orice doresc ei mai ales ca sunt din familie 100% te ajuta happy In plus bunicii cu siguranta iti vor da bani mai multi ca vecinii happy dar sa muncesti in mai multe parti este mai bine castigi mai mult happy

| Pingu211 a răspuns:

Salut! Vorbeste cu ceva vecini, vezi poate au ei ceva de lucruwinking.