| cristi2415151 a întrebat:

am si eu o problema, cred, acu 1 saptamana eram singur acasa, si navea mce face si am stat la tv pana pe la 4 dimineata, m-am culcat, si am dormit aproape 2 zile fara sa na trezesc, sa beau o gura sa apa, sa mananc ceva, am fost singur acasa si m-am trezit de la 1 zgomot puternic facut de 1 vecin in perete, ce-o fi facut el acolo.
este grav? sunt bolnav de ceva?

3 răspunsuri:
| cristi2415151 explică:

Problema era ca am dormit 3 zile continu, nu ca e omu nebunlaughing))

| BuBu_3860 a răspuns:

Poate ai visat sau cine stie poate era un om nebun. oricum nu cred ca esti bolnav oh go on.

| Pavellaura a răspuns:

Sunt sigura ca erai foarte obosit si in +te-ai si culcat la acea ora.Nu cred ca esti bolnav, dar o intrebare adresata parintilor nu strica.