| iulianbalan a întrebat:

as dori si eu niste pareri despre Microsoft lumia 640 si 640 xl, merita adica se misca bine ceva probleme, in aplicatii cum se misca, camerele, bateria, aplicatiile messenger facebook.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am un lumia mai slab decat asta si sunt oarecum multumit de el, dar are multe chestii facute fara cap, asta spun eu pentru ca am fost obisnuit cu androidu. De miscat se misca foarte bine in aplicatii, nu se blocheaza deloc, dar nu sunt chiar asa multe aplicatii. Aplicatia de facebook e cam slabuta, whatsapp are o interfata urata...

2 răspunsuri:
| GoRgI a răspuns:

Telefoanele pe Windows sunt ok dar incearca telefoanele Asus sunt ieftine si au caracteristici Super. Detin un Asus si nu pot sa imi dau seama ce ar putea fi mai bun.

| iulianbalan explică (pentru GoRgI):

Asus de care? eu vreau totusi ceva ieftin sa zicem, adica nu imi permit zenfone