| Li200La a întrebat:

As vrea sa scriu o carte pe wattpad, de dragoste, dar am atâtea idei încât nu le pot pune cap la cap. Mi ați putea da un subiect pentru început? Sau o idee de start?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

O dragoste care pare sa fie neimplinita, dar se va dovedi intr-un final sa se dovedeasca.
Intre 2 extreme, intre 2 pasiuni diferite, la poli opusi... stiu si eu, e mai interesant si palpitant.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

S a reincarnat Eminescu. :X

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Oare? Sau s-a nascut alt geniu?))))

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Modestia ta e o virtute.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pot sa zic ca sunt constient doar de puterile mele, oricare ar fi ele

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Sa mi dai un autograf, preventiv așa.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Scoate fituica din buzunar, am eu un pix mai vechi,, dar e bun pentru a pune un amarat de nume acolo.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ce ți mai place.

11 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

O fata care avea fantezii erotice cu un armasar si a intalnit un negru.

| Mayar a răspuns:

Un baiat de treaba, dar timid ce nu reuseste sa isi gaseasca jumatatea, ce nu indrazneste sa se bage in seama cu fetele pentru ca ii este frica sa nu fie respins.
Asta daca vrei sa mergi pe ceva veridic in cartea ta.

| Samariteanul a răspuns:

Dragostea intre 2 adolecenti timizi care se intalnesc intamplator

| Li200La explică (pentru Samariteanul):

E cam prea clișeic dar Mersi oricum