| 5465449634649634769347 a întrebat:

Ce parere aveti de inceperea vietii sexuale la o varsta de 13 (14, 15, 16) ani, a fetelor in general?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că aceia care fac asta sunt cum scrie în avatarul tău.

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu e bine, nici din cauza faptului că nu e decent, dar la vârsta de 13 ani nu e corpul bine dezvoltat. De obicei, începerea vieţii sexuale ar trebui să aibă loc la 18 ani, cel puţin, dar din câte văd, vârsta(pentru începerea vietii sexuale) scade treptat, ceea ce mie una nu-mi place. Ceea ce îmi displace cel mai mult e că în multe cazuri, persoanele o fac fără cea mai mică itenţie, şi aici aduc vorba de traficul de minori, care, fie că ne place sau nu, SE ÎNTÂMPLĂ.

| elasexygagica a răspuns:

Super oklove struck se invata de mici cu treaba astalove struck

| Urzi23 a răspuns:

Ajung niste epave, bune de REMAT Bune pentru programul RABLA

| EvilThoughts a răspuns:

Mi se pare o tampenie.
Gandeste-te ca intre 13 si 16 ani corpul nu este asa de bine dezvoltat pentru inceperea vietii sexuale.Parerea mea este ca nu e idee prea inspirata sa faci asa ceva asa de curandwinkingtonguesad:O