| anonim_4396 a întrebat:

Cine se spala pe dinti dupa fiecare masa? Eu unul ma spal....de exemplu daca mananc 5 mese pe zi ma spal de 5 ori.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De 2 ori pe zi e suficient dar daca ai bani de dat pe paste poti sa o tii asa.

| Alecsyyya a răspuns:

Este suficient si de 2 ori pe zi, mi se pare chiar ok asa. Unora poate nu le permite timpul sa se spele de cate ori te speli tu, si nu este nicio problema. Facand referire la tine, e bine ca ai timp si iti ingrijesti dintii.
O zi buna! happy

| Valentina00 a răspuns:

Cu ce te-ar incalzi pe tine daca ai stii daca ne spalam pe dinti dupa fiecare masa?!

| alin1111111111111 a răspuns (pentru Valentina00):

Vreau sa vad daca sunt mai multe persoane ca mine...cred ca doar vreo 2 la suta din populatia Romaniei se spala dupa fiecare masa... poate nici atat!
Foarte trist!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este chiar indicat sa te speli pe dinti de 2 ori pe zi.
Foarte bine faci, inseamna ca nu ai probleme cu dantura!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stăm tot timpul acasă și nu putem umbla cu periuța de dinți după noi. De 2 ori e suficientlaughing