| xCockTail a întrebat:

Cum ar trebui sa vorbesc cu o fata, eu nu prea ma descurc stau vorbesc 2-3 min dupa nu mai stiu ce sa-i spun sad
Ma puteti ajuta dau Funda.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca si povesteste-i despre interesanta ta viata. Atentie insa, nu-i spune totul in aceeasi zi, fa un fel de serial si va fi incantata sa te asculte.

| 16Gabriela a răspuns:

Spune-i faze amuzante cu tine dar asa cum a spus si neutrino, nu toate in aceeasi zi happy si pune-o si pe ea sa vorbeasca...intreaba mai multe despre ea.

| xCockTail explică (pentru 16Gabriela):

Sincer sa fiu toti aveti idei bune si nu stiu sau dau funda sad

| 16Gabriela a răspuns (pentru xCockTail):

La cine vrei, nu te obliga nimeni.

| kitty_4887 a răspuns:

Incerca sa gasesti chesti in comun. poti sa o intrebi ce filme ii plac sau carti, si de acolo incepi sa vorbesti cu ea. dupa ce ii place sa faca, unde iar place sa se dupa prin vacante, etc.