| Bl4cKLy0n a întrebat:

De cand a inceput vacanta, nu pot zice ca am avut o zi in care m-am relaxat. Sunt foarte stresat. La inceputul vacantei am avut ceva probleme si m-am stresat. Dar dupa ce am rezolvat problema, tot simt ca sunt stresat, chiar daca nu am un motiv anume. Imi fac filme, ca s-ar intampla ceva lucruri urate, si asa mai departe.
Ce sa fac sa scap de stresul asta?

Răspuns Câştigător
| Gorden08 a răspuns:

Salut! Si eu stiu cum e sa fii stresat. Acum ca e vacanta, incearca sa uiti te toate problemele pe care le-aveai inainte si gandeste si fă lucrurile care iti plac... De asemenea, ai putea sa iti gasesti un loc special al tau unde sa stai numai tu cu tine si sa te relaxezi.
Bafta!