| GeorgiMădă18 a întrebat:

de mult timp ma tot gandesc cum se numeste un joc, si ma intrebam daca ma puteti ajuta. Deci... acum cativa ani ma jucam un joc cu tot felul de masini si personaje, era un fel de cursa de masini si de exemplu era o masina roz cu o fata tot asa, mai era un fel de tractor cu un barbat urat. Imi amintesc cam vag jocul... Sper totusi sa stiti despre ce vorbesc si sa ma puteti ajuta cu numele jocului! Funda! Multumesc ^.^

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

L-am jucat si eu, ii zice wacky races.
http://images5.alphacoders.com/429/429080.jpg
Funda?

| GeorgiMădă18 explică (pentru William):

Asta e, multumesc mult! :*

| GeorgiMădă18 explică (pentru William):

Sti cumva cum pot sa si joc? de unde pot sa il downloadez sau sa joc online? Multumesc mult. happy