| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana visez foarte urat. Nu m-am uitat la filme horror,doar duminica trecuta la "Zombieland". E un film comedie,funny,nu e horror. Nici nu am visat cu Zombie. Tot timpul visez ca un personaj negru tot alearga in jurul meu, sau cateodata, visez,cand ma trimite cineva intr-un loc in care nu e nimeni. Sa va dau un exemplu ce visasem acum catva timp
"Stateam cu mama si cu sorele mele pe banca,afara,era cald, timp frumos, mama manca seminte. Dintr-o data mi-a spus ca a lasat TV-ul [televizorul] aprins si mi-a spus sa ma duc in casa sa-l sting. Cand l-am stins a venit dintr-o data cineva din alta camera.Cum sa va spun,pare prostesc,tot timpul intalnesc o persoana cunoscuta,dar in vis e de partea raului. Vreau sa ies afara sa cer ajutor,sa strig dupa ajutor,dar ceva ma face sa stau pe loc [in vis]."
Ma trezesc dintr-o data [in realitate], inima imi bate ca "Pistonul",iar atunci in gandul meu imi dau drumul si strig "Mamiiiiiiiiiiiiiiiiii". Sincer chiar nu stiu de ce strig "mami". Apoi incerc sa suflu,sa respir normal,fara probleme, si inima imi bate normal. Dar pana acum foarte foarte rar visam ceva urat. Am mai patit vise din astea. Cu un lup, care umbla in 2 picioare si ma urmarea oriunde, chiar daca reuseam sa ma ascund, sau puteam sa zbor [ca superman] el tot ma prindea. Nu stiu ce sa zic. Ce inseamna prostiile astea ce visez eu?

7 răspunsuri:
| alex10Gtgta a răspuns:

Buna. La inceput nu vezi ce poza ai de profil la tup.
Si acum sa stii visele au o semnificatie asta e rau ai grija. Cred ca te joci jocuri prea asa si asa! Sa sti si la ori ce film poti visa noaptea inainte si eu visam urat cind eram mic dar nu mai visez nimic. si mama ta ce zice in legatura cu asta. Teai speriat de ceva in ultima vreme sau ce ce ai facut
bine ca nu visezi sobolani singe si altele ca era de rau ok bafta diseara poti sa ma mai intrebi daca mai ai vreo neramurile sa vorbim in particular prin mesaje ok! vise placute!

| anonim_4396 explică (pentru alex10Gtgta):

Mama nu zice nimic, nici nu stie ca visez urat. Ma pot uita la filme horror. De jucat ma joc doar "Call of Duty 5", "SA:MP" si "Car Mechanic Simualtor2014"

| alex10Gtgta a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha mai maicamia eu cind visam urat ea imi spunea ce ai visat si ma incuraja si bunicamea
Dar ce ai facut inainte de toate astea

| anonim_4396 explică (pentru alex10Gtgta):

Pai mie nu mi-e frica, si mama nici nu vrea sa auda ca mi-e frica. Nici nu mi-e frica, doar ma mir ca dc visez asa ceva.

| alex10Gtgta a răspuns (pentru anonim_4396):

Uh ma cum nu stie maicata de astea pai spune-i si ei visele urate nu-s prea bune

| anonim_4396 explică (pentru alex10Gtgta):

Pai stie ca nu mi-e frica!

| alex10Gtgta a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha apai nu stiu o sa treaca stai linistit vei vedea in seara asta gandeste-te la lucruri frumoase cum ar fi " Bebelusi flori soare curcubeu " si evident " sfinta cruce " spune-mi maine ce ai visat ok
sau cum te-ai simntit dupa ce ai facut astea.