| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi e greu sa povestesc ce am patit aseara sau mai bine ce am vazut.
Sigur o sa ma credeti nebun dupa ce o sa va povestesc dar credeti-ma ca nici eu nu as crede daca mi-ar povesti cineva.
Eu stau la tara si aseara cam pe la ora 22:00 am sunat un prieten sa vina pe la mine sa ne jucam battlefield 3.
Dupa ce l-am sunat am iesit in curte si cum ploua am decis sa stau in tocul usii pana vine.
Si cand asteptam am vazut o pisica neagra care avea un corn alb, deci nu era halucinatie era chiar langa mine, prima data
am crezut ca are ceva pe cap si din aceasta cauza m-am dus langa ea.
Cand am ajuns am ramas mut.
Pisica avea un corn alb si era neagra, nu o mai vazusem niciodata, cand am realizat ca are un corn am inceput sa simt adrenalina in corp, si totusi nu am fugit am ramas pe loc si se plimba prin curte si am gonit-o si a plecat.
Va rog sa ma credeti, deci nu mint, am vazut clar, un corn alb rasucit care ii iesea din cap.
Eu nu cred in chestii din astea, superstitii si alte tampeni.
Cum credeti ca se explica, e o mutatie genetica sau?
Ms anticipat!

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sau niste smecheri cu 2 beri la bord au avut chef de distractii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate avea un cucui happy

| Eastwood a răspuns:

Poate i-a iesit ceva la pisica aceea, e imposibil asa ceva.

| StalkerSoul a răspuns:

Eu cred ca ai postat la panarama si te dai si ironiclaughing foarte bine.

| Okkultist a răspuns:

O mutatie, sau o farsa idioata.
Nu am mai auzit in nici o mitologie sau poveste oculta asa ceva.
Desi este interesant! happy

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Sa fiu serios, in ultima perioada, lumea animala sufera mutatii genetice in primul rand din cauza activitatilor poluante a omului. Chear si oameni sunt ce se nasc cu coarne, serios.Deci, mai, mu-ti mai face griji, bine ca nu stia sa se foloseasca de acel corn )) Bafta!

| 0Claudita0 a răspuns:

Posibil să fie o mutație genetică...Mama natura face minunilaughing)

| Remingtonicus a răspuns:

Trebuia sa ii dai niste parizer si sa o imblanzesti, pe urma vindeai bilete la poarta casei pentru cei care vroiau sa vina sa o vada. happy exista tot felul de malformatii genetice, probabil pisica cu corn in frunte e o greseala genetica. Pe de alta parte e posibil sa te ia somnul in tocul usii si sa visezi si soareci cu cap de iapa, sau sa-ti fie frica de biata pisica neagra si-atunci imaginatia sa-ti debordeze in tot felul de halucinatii vizuale...Nu te contrazic, nu zic ca n-ai vazut. Asa cum pot exista atatea.

| alexAlexalex9991 a răspuns (pentru Remingtonicus):

M-am gandit ca poate cineva i-a lipit cornul ca se sperie lumea, dar nu stiu ce sa zic, poate o fi fost o mutatie asta cred eu.
Oricum chestia e ca daca o prind ajung celebru, poate chiar o sa primesc bani pe ea, e o chestie foarte ciudata, cred ca as fi primit bani multi pe ea, eu asta m-am gandit.

| Mihai222222 a răspuns:

Mai Alex, stii ca este posibil ca un idiot sau mai multi, care nu au mila sa ii fi infipt ceva in frunte. Eu i-as impusca pe genul asta de ratati fara drept la viata.