| SkrillexForever a întrebat:

Este normal ca daca un copil sa nu fi fost la scoala la ora de mate ( nu ca a chiulit ca a fost bolnav ) si profesoara sa il asculte si sa ii dea 2 deoarece nu a stiut lectia insa o stia pe cea de data trecuta?
el este un elev de nota 6/7 iar dupa ce i-a dat nota acela i-a spus ca el nu a fost la ora si o intrebat daca poate sa i-o stearga
Este normal ca un profesor sa faca asa ceva?
Funda!

2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pai...daca nu ai fost prezent data trecuta, era datoria ta macar sa incerci sa iei lectia de la un coleg.
Macar in mare sa stii despre ce e vorba.

| Andeuta a răspuns:

Depinde de exigenta profesorului. Cei ingaduitori te iarta daca ai lipsit. Normal insa este de datoria elevului sa isi ia lectia si sa o invete pentru ora respectiva.